bog

Nový potah na skládací a vícedílné matrace

12. listopadu 2020

Matrace složené ze tří samostatných kusů určitě zná nejedna česká domácnost. V řádě z nich určitě ještě slouží jako záložní spaní, případně byly přesunuty na chaty a chalupy. Jádro ještě může dobře sloužit, ale možná si říkáte, že potah matrace by již chtělo vyměnit.

Pokud potřebujete ušít nový potah na skládací matraci, dvoudílnou, třídílnou nebo vícedílnou matraci, máme pro vás řešení. V rámci naší nabídky potahů na matrace si vyberte typ potahové látky a jako rozměr zadejte celkový rozměr vaší vícedílné matrace. Např. když budete chtít ušít potah na 3 kusy matrací, každá o rozměru 80×65 cm, zadáte celkový rozměr 80×195 cm. Celkovou vypočtenou cenu pak zvýšíte o 10% v případě 2 ks, o 20% v případě 3ks, o 30% v případě 4ks atd. Potahy na třídílnou matraci o celkovém rozměru 80×195 cm z látky Medico vás tak celkem budou stát 890 Kč +20% = 1 068,– Kč.

Všechny naše potahy mají zip kolem celého obvodu, čili jej velmi snad oblečete na matraci. Většina je pak pratelná min. na 60 stupňů, což je teplota, která efektivně ničí roztoče.

K matraci rotoped ZDARMA

31. července 2020

Abyste se nejen dobře vyspali, ale i přes den pro sebe mohli udělat něco zdravého, přichystali jsme pro vás akční nabídku. Za každých 4 900 Kč utracených za naše produkty (matrace a/nebo potahy) od nás získáte zapůjčení rotopedu na jeden měsíc zdarma. Pokud utratíte za naše produkty 9 800 Kč získáte rotoped na dva měsíce, případně dva rotopedy na měsíc atd. Převzetí a vrácení rotopedu musí proběhnout v Brně nebo ve Zlíně u našeho partnera, který zapůjčení zajišťuje. Případná doprava rotopedu není součásti akce, ale lze ji v rámci okresu Brno-město nebo Zlína a nejbližšího okolí za příplatek zařídit.

Nabídka platí jak při pořízení matrace z našeho brněnského showroomu, tak i nákupu online.

Akce platí do 31.8.2021.

Náš matracový showroom v Brně na nové adrese

23. července 2020

Brněnský showroom jsme přestěhovali na novou adresu Táborská 123 do brněnských Židenic. Nyní vám díky většímu prostoru můžeme nabídnout lepší služby, širší nabídku materiálů a bezproblémové parkování. Objednejte se do našeho showroomu, kde vám navrhneme ideální matraci vytvořenou přesně na míru vaším potřebám. Matraci vám sestavíme přímo v showroomu a můžete si ji tak ihned vyzkoušet. Objednat se můžete telefonicky na čísle 722 487 897 nebo vyplněním formuláře. Těšíme se na vaši návštěvu.

Potah na matraci ze 100% bavlny

28. května 2020
Potah ze 100% bavlny

Do nabídky jsme zařadili nový potah ze 100% nebělené bavlny, který doporučujeme příznivcům přírodních matrací. Potah neprošíváme polyesterovým rounem, čili je skutečně čistě z přírodního materiálu. Látka má mírně plastický profil a je velmi příjemná na dotek. Bavlna je materiál který velmi dobře saje vlhkost a jelikož je bez chemických příměsí, tak ji snese opravdu každý, a to včetně alergiků. Stejně jako ostatní potahy, šijeme i potah na matraci z bavlny s celoobvodovým zipem, kterým jej lze rozdělit na dvě části a prát odděleně. Potah na míru z bavlny si můžete objednat v libovolném rozměru.

Jak probíhá šití potahu na matraci

16. února 2020

Prošití potahu rounem

Potahy na matrace šijeme z několika druhů látek. Na začátku jsou některé látky prošity PES rounem o gramáži 200g/m2. Přítomnost rouna ze spodní strany potahu zlepšuje tepelný komfort a pocitově dělá matraci příjemnější. Neprošíváme potahy, které zabraňují proniknutí vlhkosti do jádra matrace a dále potah ze 100% bavlny. Na přání lze ušít libovolný potah v neprošité variantě.

Řez potahovou látkou s PES rounem

Řez potahovou látkou s PES rounem

Naměření a obšití látky

Po ustřižení látky na potah v požadované velikosti je látka po obvodu obšita, což zabrání jejímu třepení a umožní kvalitní zpracování.

Obšitá látka

Obšitá látka

Vytvoření rohů

Na připravené látce následuje vytvoření rohů na obou částech potahu tak, aby rozměrově odpovídaly požadované výšce matracového jádra, pro které je potah šit.

Zpracování rohu potahu

Zpracování rohu potahu

Všití zipu

Na závěr je do potahu všit zip. Standardně používáme zip po celém obvodu matrace, kterým lze potah rozdělit na dvě části. Toto řešení vám umožní snáze potah navléct na matraci a usnadní údržbu. U dělitelného potahu můžete vyprat vždy jen tu polovinu, na které jste spali. Na přání lze potah ušít se zipem do „L“. Výsledkem je potah přesně na míru vaší matraci, který se vám bude i snadno udržovat.

Nový potah na matraci si můžete vybrat a navrhnout na naší stránce Potahy na matrace