bog

Více parametrů u vrstev

18. října 2018

Nově jsem k jednotlivým horním a dolním vrstvám, které si můžete zvolit na jádro, přidali více parametrů tak, aby se vám o vhodné vrstvě rozhodovalo co možná nejlépe. Mezi vybrané parametry nově patří:

Tvrdost: Určuje, jak tvrdá je pěna, která je na výrobu použita. Čím vyšší hodnota, tím více síly bude třeba na její stlačení. Při kombinaci různých pěn ve vrstvě jde o průměr.

Pružnost: Říká, jak rychle se pěna po stlačení vrátí do své původní podoby. Čím větší hodnota, tím budete pociťovat od pěny větší protitlak.

Prodyšnost: Označuje schopnost materiálu odvádět teplo a pot.

Nové produkty a snazší výběr

17. července 2018
Jádro z pěny Biogreen a kokosu

Jádro z pěny Biogreen a kokosu

Princip našeho konfigurátoru zůstává stále stejný – zvolíte si rozměr a ze 4 komponentů (jádra, horní a spodní vrstvy a potahu) si složíte vlastní matraci.

Novinky najdete ve složení jader a vrstev. Jádra jsme upravili směrem k vyššímu komfortu a prodyšnosti a doplnili jsme nosnost. V přírodních jádrech Natura nově využíváme kvalitní biopěnu Biogreen. Mezi vrstvami je největší novinkou zařazení super měkké vrstvy Super soft, z velmi měkké, příjemné a poddajné pěny s příměsí levandulového oleje. Pro Snazší orientaci a výběr najdete u vrstev parametry tvrdosti, pružnosti a prodyšnosti. K úpravě došlo i u potahů, přičemž nově jsou všechny nabízené potahy pratelné minimálně na 60 stupňů a standardně s celoobvodovým zi­pem.

Věříme, že provedené změny budou jen ku prospěchu a ještě více vám usnadní pořízení nové matrace.

Super měkká pěna

23. května 2018

Nově jsme do sortimentu našeho showroomu zařadili super měkkou pěnu s příměsí levandulového oleje. Pěna je neskutečně měkká s mírným paměťovým efektem. Poskytne tak tělu dokonalou relaxaci. Pěna má výbornou bodovou elasticitu a neklade téměř žádný odpor. Její využití je primárně jeho vrchní vrstva matrace. V případě zájmu vám z ní vyrobíme i změkčující topper na vaši současnou matraci.

Zanedlouho tuto levandulovou pěnu zařadíme i do našeho sortimentu v rámci on-line konfigurátoru.

5 důvodů, proč je pořízení matrace bedino tím nejsnazším rozhodnutím, jaké kdy uděláte

31. října 2017

Existují velká rozhodnutí, která nás čas od času nutí hodně přemýšlet a řešit řadu otázek. Pořízení domu, bytu, auta… Pak je zde každodenní menší rozhodování nad tím, co si oblečete, co budete jíst, co budete dělat večer atd. V podstatě celý náš život je protkaný neustálou potřebou dělat nějaká rozhodnutí. Navíc existují situace, kde se musíte rozhodnout mezi desítkami až stovkami variant. Jako např. pořízení matrace.

Od vzniku matrace bedino se však výběr a koupě matrace stává tou nejjednodušší životní situací, jakou kdy budete muset řešit.

 1. Matrace bedino je jen jedna. Nebudete tak muset vybírat z desítek různých možností, které najdete v každém internetovém obchodě.
 2. Bedino si koupíte online z pohodlí domova, klidně rovnou z postele a to asi během 60 sekund. Končí tak nekonečné zkoušení matrací v kamenných obchodech.
 3. Přemýšlíte, jak převezete velkou matraci z obchodu k sobě domů? Už nemusíte. Matraci vám doručíme zdarma do 5 pracovních dní až ke dveřím v komprimovaném balení.
 4. Rozbalení doručené matrace je hračka. Do přibližně 10 minut můžete ležet, testovat, spát,…prostě co je libo.
 5. Jestli vám matrace skutečně vyhovuje, poznáte, až když se na ní několikrát vyspíte. Proto vám k bedinu dáme 30 dní na vyzkoušení. Když nebude vyhovovat, jednoduše vám vrátíme peníze a matraci si zdarma odvezeme.

Pro vaše nejjednodušší rozhodnutí v životě pokračujte na www.bedino.cz

Spánek se psem nebo kočkou

18. října 2017

Podle statistiky chová v Česku psa nebo kočku každá druhá domácnost. Řadíme se tak na špici v Evropě. Pokud povolíte svému mazlíčkovi přístup do ložnice vězte, že přítomnost zvířete v místnosti během spánku může mít za následek snížení krevního tlaku a lepší odbourávání stresu nabraného během dne. V nejedné domácnosti pak mají mazlíčci právo spát s jejich pánem či paní v posteli. Pojďme se podívat, co takto vřelí vztah ke zvířatům může dělat s vaším spánkem. Z různých studií vyšlo najevo, že:

 1. spánkem se zvířetem zvyšujete riziko přenosu škodlivých mikroorganismů ze zvířete na člověka,
 2. mohou se objevit nové spánkové komplikace, jako např. chrápání,
 3. usínací fáze může trvat déle, než je běžné, což může mít ráno za následek pocit nevyspalosti.

Pokud však bez svého mazlíčka během noci nemůžete být, doporučujeme se zaměřit na maximální dodržování následujících kro­ků:

 1. Navštěvujte pravidelně veterináře. Zajistíte tím dobré zdraví svému miláčkovi, ale hlavně minimalizujete riziko přenosu nechtěných mikroorganismů na vás.
 2. Pravidelně koupejte svého mazlíčka. Dobrá hygiena je v tomto případě základ a doplňuje první bod.
 3. Perte častěji povlečení. Se zvířetem v posteli prostě dochází k vyššímu špinění ložního prádla.

Jestli přeci jen zjistíte, že spánek s vaším domácím mazlíčkem není pro vás to pravé (např. se budíte nevyspalí), je na místě změna poměrů, a přesunutí zvířete na vlastní spací místo. I když to zřejmě nebude tak jednoduché.