bog

Nový potah Bamboo

2. listopadu 2019
Potah z bambusové viskózy

Potah z bambusové viskózy

Do nabídky jsme zařadili nový potah s vysokým podílem bambusové viskózy. Látka vyniká rychlým schnutím, čili je vhodné pro osoby, které se hodně potí. Dále je velmi jemná na omak a zároveň i odolná. Stejně jako ostatní naše potahy je i Bamboo potah pratelný na 60 stupňů a standardně jej vyrábíme s celoobvodovým zipem pro snazší údržbu.

Zónová matrace - úprava na míru

16. srpna 2019

Pokud plánujete pořízení zónové matrace, bylo by vhodné aby rozměry jednotlivých zón byly upraveny na míru. Člověk vysoký 160 cm (obrázek A) bude totiž optimálně potřebovat jiné rozměry a umístění zón, než člověk vysoký např. 190 cm (obrázek B). Kromě výšky pak ještě hrají roli tělesné proporce (např. délka nohou, trupu,…), které jsou jiné u žen a mužů. V případě 5zónových profilů je nejdůležitější umístění a rozměr zóny pro rameno, která zpříjemňuje polohu na boku. Tato zóno by měla začínat přibližně uprostřed krku a končit pod lopatkami. Na obou koncích matrace by tato zóna měla být umístěna shodně, abyste matraci mohli otáčet (ve směru nohy za hlavu).

V nabídce máme 5zónový profil v podobě vrstvy „Špatná záda“. V případě zájmu jsme vám schopni jednotlivé rozměry zón upravit zdarma na míru. Stačí pouze požadované rozměry poznačit do poznámky v objednávkovém formuláři. Matraci s vrstvou Špatná záda si můžete vytvořit v našem konfigurátoru.

Omlaďte svou matraci novým potahem

23. dubna 2019
Potah matrace

Nemáte pratelný potah na matraci nebo už se vám jej nedaří řádně vyprat? Pořiďte si nový potah, který dodá vaší staré matraci potřebnou svěžest a zaručí vám zdravější spánek. Nový potah na matraci vám ušijeme v libovolném rozměru, přičemž na výběr máte z několika typů látek.

Všechny naše potahy jsou pratelné minimálně na 60 stupňů, což je teplota, která ničí roztoče. Zdravotní potahy jsou pratelné až na 90 stupňů. Pro snazší manipulaci šijeme potahy jen s celoobvodovým zipem. Potah tak můžete rozdělit na dvě poloviny a vyprat jen používanou část. Kromě snazší manipulace vám toto řešení dovolí vyprat v běžné pračce i např. potah z matrace o rozměru 180×200 cm.

Náhradní potah na matraci vám ušijeme již od 880 Kč a to do 5 pracovních dní.

Matrace Bedino v novém

7. února 2019
bedino

Matrace Bedino již dělá radost stovkám zákazníků a po zkušenostech a zpětné vazbě od nich jsme se rozhodli vylepšit složení naší matrace pro všechny. Výsledkem je mírně měkčí a přizpůsobivější složení při zachování dobré trvanlivosti a opory. Matrace Bedino je i nadále nabízena v pěti rozměrech, přičemž jsme ji schopni vyrobit na zakázku v libovolném rozměru. Dále zůstala i zkušební doba 30 dní, během nichž nám matraci můžete bez udání důvodu vrátit.

Se změnou složení matrace jsme vylepšili i web. Věříme, že je teď líbivější a váš nákup vám nákup tak udělá ještě příjemnější. Přesvědčte se sami na www.bedino.cz

Více parametrů u vrstev

18. října 2018

Nově jsem k jednotlivým horním a dolním vrstvám, které si můžete zvolit na jádro, přidali více parametrů tak, aby se vám o vhodné vrstvě rozhodovalo co možná nejlépe. Mezi vybrané parametry nově patří:

Tvrdost: Určuje, jak tvrdá je pěna, která je na výrobu použita. Čím vyšší hodnota, tím více síly bude třeba na její stlačení. Při kombinaci různých pěn ve vrstvě jde o průměr.

Pružnost: Říká, jak rychle se pěna po stlačení vrátí do své původní podoby. Čím větší hodnota, tím budete pociťovat od pěny větší protitlak.

Prodyšnost: Označuje schopnost materiálu odvádět teplo a pot.